SEO-PASLAUGOS.INFO

Net apie 93% Lietuvos internautų naudojasi paieškos sistemomis norėdami surasti norimą produktą, paslaugą ar informaciją.

Vidinė optimizacija

Vidinė optimizacija yra vienas iš pagrindinių faktorių, lemiančių jūsų tinklapio poziciją paieškos sistemoje.

Vidinė optimizacija yra skirstoma į du didelius punktus: techninę ir turinio optimizaciją. Abu šie punktai skirstomi į dar mažesnius tinklapio optimizavimo darbus, kurie turi didelį lemti norint atitikti visus paieškų sistemų standartus. Vidinis optimizavimas susideda iš šių svarbių detalių:
• Tinklapio kodavimo klaidos
• Svetainės užkrovimo laikas
• Mobilioji svetainės versija ar svetainės prisitaikymas prie mobiliųjų įrenginių
• META atributai
• Nuorodų ir turinio struktūra
• Svetainės žemėlapis

Ir kitų mažesnių detalių. Daugelis vidinę optimizaciją nuvertiną, lygindami su išoriniu optimizavimu, bet taip nereikėtų daryti, kadangi švariai atlikta vidinė optimizacija jums padės tvarkingai kilti paieškos sistemose, o būtent toks mūsų tikslas ir yra.


Tinklapio kodavimo klaidos turi įvarių atvėju ir jų kiekis gali būti labai skirtingas. Svetainė turinti unikalų dizainą ir svetainės struktūrą (dažniausiai kuriama su HTML) gali išvis neturėti nei vienos kodavimo klaidos, o šablonine svetaine, kuri gali turėti daugiau nei šimtą kodavimo klaidų, tai yra todėl, kad šabloninės svetainės yra palaikomos turinio valdymo sistemos (TVS) principu, šios sistemos yra labai išplitusios, pavyzdžiui Wordpress , Joomla , Opencart , šių sistemų kūrėjai nėra galutinai sutvarkę programavimo klaidų, todėl nauduojantiems šablonines svetaines yra labai sunku ištaisyti turinio valdymo sistemos klaidas.Svetainės užkrovimo laikas yra vis svarbesnis faktorius, galintis įtakoti jūsų svetainės poziciją. Paieškos sistemos labai stipriai reaguoja į tam tikrą laiką neapsiekiamus tinklapius ir svetaines, kurių užkrovimo laiką gali lemti failų struktūra, failai, kurie yra atsakingi už turinio atvaizdavimą (JavaScript, CSS ir kt.) , svetainėje naudojamos nuotraukos ar paveikslėliai, hostingas ar įvairūs papildiniai. Paieškos sistemos neskaito JavaScript, todėl svetainės naudojančios ar žadančios naudoti JavaScript kodą turėtų susimastyti ar tikrai verta.


Mobilioji svetainės versija ir svetainės prisitaikymas prie mobiliojio įrenginio yra taip pat vis labiau svarbesnis faktorius, dėl labai sparčiai populiarėjančių šių įrenginių. Šiuo metu yra du būdai padedantis savo svetainę pritaikyti mobiliesiems, tai yra atskira mobilioji versija, kuri būtų paleidžiama jungiantis iš mobilaus įrenginio arba dabar vis labiau žinomi „responsive“ tipo dizainų, kurie leidžia pačiam dizainui automatiškai mažėti ar didėti, priklauso nuo įrenginio (kompiuterio, planšetes ar telefono) rezoliucijos, neprandant atvaizdavimo kokybės.


META atributai naudojami paieškos sistemų atvaizdavime ir socialiniuose tinkluose. META atributai susideda iš pavadinimo, aprašymo ir raktinių žodžių, kurie nurodo paieškos robotukams, kokį svetainės aprašymą ir pavadinimą atvaizduoti prie svetainės paieškos rezultatuose.


Tinkama nuorodų struktūra turi būti tik iš tikslių žodžių ar pavadinimų. Nuoroda gali susidėti iš svetainės pavadinimo, kategorijos pavadinimo, prekės ar paslaugos pavadinimo, straipsnio pavadinimo, pavyzdžiui www.svetaine.lt/kategorija/prekes-pavadinimas ir tai svarbu, norint parodyti dominuojančius raktažodžius paieškos robotukams. Turinio struktūra padeda susieti vidinius tinklapio puslapius, kaip ir svetainės žemėlapis parodo, kurie vidiniai puslapiai turi didžiausia prioritetą.

Pagrindiniai įrankiai, kuriuos naudojame savo darbui (SEO PowerSuite):
  • Rank Tracker
  • WebSite Auditor
  • SEO SpyGlass
  • LinkAssistant
Vidinė optimizacijaVidinis optimizavimas